картинки на аватарку


Jonathan Young – BAIT
продолжительность = 0.42 мин.


“Треба змінити тему”, – подумала я і ледь стрималась, щоб не чхнути, тим самим підтвердивши геніальність цієї ідеї. Нежить міг би зіпсувати і без того не найкраще моє фото(хоча кам’яний вираз обличчя мені іноді личить) На аватарці вийшло краще. Я навмисно позичила трохи стилю у Кетрін Ерншо і тих часів, коли про неї писала Емілі Бронте, як свого часу я вже позичила у неї ім’я. Не просто так. Я взагалі не часто роблю щось без причини. У мене теж був свій Хіткліф, але він якось зовсім невчасно вбився об стіну, хоч і не був нігером. Не знаю, нащо він це зробив, назавжди розбивши моє крихке серце на купку дрібнесеньких уламочків, падлюка така. Бліііннн, щось не дуже я вмію про такі інтимні речі, як любов писати… Фігня якась получається. Ну вірніше, стьоб, іронія, сарказм, але не шось таке величне і прекрасне, як ото чоловіки у віршах пишуть. Читаєш ті шедеври і думаєш: “Красиво бреше, ой красиво… ” Я так не вмію
Ну зате я вмію щось інше. Вмію бісити людей. Іноді вмію смішити. Іноді можу збити з пантелику своїми текстами. Ось як зараз.
І як не дивно, ті всі різновиди дій створюють мій гарний настрій. Хоча сьогодні гарним настроєм я завдячую ще й імператору Костянтину, чия малосимпатична пика розсмішила мене і раптом схотілося від усієї душі подякувати всім тим чоловікам, які пишуть мені, але ніколи не показують свого обличчя. Як подумаю, що там може бути щось типу Костянтина, чи ще гірше(?) – величезний жидівський шнобель! Дякую всім інкогнітам за те, що бережете мою вразливу дівочу психіку від стресових ситуацій!
Ні, ви не подумайте, зовнішність для мене не головне. Хоча з іншого боку… Костянтин і жидівський шнобель це вагомий аргумент!
Вчора я і про свою зовнішність думала. Надто вже моє декольте в тій гарненькій вечірній сукні відволікає чоловіків від сприйняття моїх думок. А це мені точно не подобається. Тому вечірні сукні я залишу на випадок відвідування опери, а для аватарок буду обирати скромніший одяг. Фі, не люблю бути просто картинкою для споглядання. В першу чергу, я розумна, а потім вже гарна. І дууууже скромна, судячи з попередньої фрази От що значить, гарний настрій! Навіть не хочеться нікого овоЩами називати… Не хвилюйтесь, це тимчасово. Скоро кровожерна дикунка Кетрін Веббер почне філософствувати про доцільність принесення в жертву якогось надто самовпевненого християнина і якщо ідея здасться їй прийнятною, а християнин не надто кістлявим, то згадає вона і про овоЩі. Можливо, навіть напишу рецепт відьомського варева на основі вищезгаданого, в міру відгодованого християнина. Але спочатку треба випити чашечку мого персикового “Ліптона”, сьогодні з тортіком